Obchodnípříležitosti

Kde je najít a jak s nimi pracovat?

Jak vám náš CRM model může pomoci s obchodními příležitostmi?

To je otázka za milion! Odpovědí jsou různé cesty, vedoucí k cíli. CRM systém vám je bude ukazovat.

Všechny Vaše příležitosti přehledně na jednom místě!

Budoucí obchodní příležitosti

Každá informace nemusí znamenat obchod hned, ale může ho vygenerovat do budoucna.

Jde jen o to, správně si informaci zaznamenat a sáhnout po ní v pravou chvíli.

(Např. v případě finančního poradce až se narodí dítě, až klient najde vhodnou nemovitost, až se klient dočká poklesu/růstu úrokových sazeb, provázanost na časově omezené akce bank a pojišťoven apod.). Vy můžete být v klidu, náš CRM systém vás včas upozorní.

Dotahování rozpracovaných obchodů

Od určitého množství vás nezachrání ani precizně zpracovaná tabulka v excelu. Sem tam na nějakou potřebnou aktivitu prostě zapomenete. Výsledkem může být zpomalení nebo ztráta obchodu, v extrémním případě i klienta. S naším CRM systémem nejen že vám žádný termín neuteče, ale systém vám bude dokonce potřebné navazující kroky v procesu sám nabízet.

Prosmluvněnost klienta

Každý klient má určitý potenciál. Jste si jisti, že jste ho vytěžili na maximum? Chcete vidět, na co se u klienta zaměřit a které oblasti nemáte podchyceny? Nás CMR systém to bude hlídat za vás.

E-mailové kampaně

Taková dobře nastavená e-mailová kampaň postavená na správně evidovaných datech vám pomůže rozhýbat váš byznys tak, že byste to ani nečekali. I s tímto si náš CRM systém poradí.

Pomůžeme vám správně nastavit datová pole a jejich filtrování. Přeneseme vám do systému jednotlivé filtry a kontrolní mechanismy včetně kompletně připravené kampaně (viz také blíže Marketing).

Nabídky pro klienta

Pod vaším brandem se vytvoří nabídka klientovi i s komentářem. Přehledně porovnáte staré  smlouvy s nově vytvářenou nabídkou. Urychlíte tak rozhodování klienta a podpoříte svůj obchod. 

Řízení týmu

Mají vaši podřízení pocit, že pro vytěžení obchodních příležitostí dělají maximum, ale na výsledcích to není znát? Pocit se někdy může od reality dost lišit. Jako nadřízený vidíte přehledně výkony jednotlivých týmů a na aktuální výkony vašich podřízených můžete kdykoliv reagovat nebo poradit jim.

Co získáváte?

CRM

Zvyšte produktivitu svého týmu až o 30 %

Obchodní příležitosti

Pomůžeme Vám je najít a pracovat s nimi.

Workflow
obchodu

V jaké fázi je daný obchod a jaké úkoly Vás čekají

Servisní
kroky

Jak dělat servis u klienta efektivně a účinně

Marketing

Díky personalizovaným kampaním si vytvoříte silnější a loajálnější zákaznickou základnu.

Řízení
firmy

Veškeré analýzy a reporty na jedno kliknutí

Zaujalo vás to?

KONTAKTUJTE NÁS

Trefoil Services, s.r.o.

Sídlo a kanceláře